AYRICALIKLAR

Artı Yapı tarafından Çerkezköy ‘de inşa edilen Royal Life doğa ile iç içe olan peyzajı, son derece kullanışlı olan daire planları ve konumu itibari ile aile hayatının konforuna öncelik tanıyarak kurgulandı.

Günümüz koşullarında metropollerde yaşayan insanlar, huzurlu ve dinlendirici atmosferlere gereksinim duyarlar. Kent yaşamının dayattığı normlar ve uzun zaman önce kaybedilen bahçe kültür ve pratikleri, Royal Life’ta sürdürülebilir bir yaklaşımla yeniden kurgulanmış, yapay doğa dekorlarına karşı direnen saf bahçeler, doğanın gizemini yansıtan kompozisyonlar ile peyzaj, sürekli keşfedilen uzun soluklu sosyal peyzaj’a dönüşmektedir.

Çocuklarınıza Güzel Anılar Bırakın.

yuzme-havuzu

Açık ve kapalı yüzme havuzu ve spor salonu ile yaşam kalitenizi yükseltecek olan Royal Life, açık ve kapalı oyun alanları ile çocuklarınızın hafızasında güzel anılar bırakacak.

Siz ve Sevdikleriniz Güvendesiniz.

guvenlik

Yüksek deprem standartlarına göre inşa edilen Royal Life’ta binalar üst seviye inşaat kalitesinde yapılmaktadır. Güvenlik görevlileri eşliğinde 7/24 kontrollü giriş çıkış yapılan Royal Life gelişmiş güvenlik teknolojileri ile içinizi huzurla dolduran bir yaşam fırsatı sunuyor. Dairelere özel tahsis edilmiş numaralı, kapalı otoparkta otomatik plaka okuma sistemi bulunmaktadır. Siteye yaya girişlerinde “turnikeli, kartlı geçiş sistemi” bulunmaktadır. Güvenlik kulübesinden her daireye “intercom bağlantı sistemi” vardır.

Bol Bol Spor Üstelik Ücretsiz.

saglik

5 yıldızlı otel konforundaki Royal Spor Kulübünde, koşu bantları, bisikletler ve GYM ekipmanları sizleri bekliyor. Çocuklarınız çocuk kulübünde uzman bakıcılarımız eşliğinde eğlenirken siz de gönül rahatlığıyla spor yapabilir, sağlıklı bir yaşam sürdürebilirsiniz.

Royal Çocuk Kulübü

kres

Çocukların mutlu olabilmesi için herşey düşünüldü.  200m²’lik bu özel mekanda top havuzu, oyun parkı, langırt, playstation, kum havuzu, masa tenisi, masa buz hokeyi gibi çocuklarınızın arkadaşlarıyla keyifli vakit geçirebileceği  alanlar bulunuyor.  Ayrıca sizler çocuk kulübünde bulunan kafeteryada arkadaşlarınızla sohbet ederken çocuklarınızın mutluluğunu da izleyebilirsiniz.

Aqua Parklı Havuz

kres

Doyasıya eğlenmeniz için sadece 5 yıldızlı lüx otellerde bulunabileceğiniz aqua park sistemini 250m²’lik açık havuzumuzda bulunduruyoruz.

Doya Doya Futbol Keyfi

Sadece “Royal Life Sakinlerine” özel halı sahada , hiçbir ücret ödemeden doyasıya futbol oynarken hem eğlenceli hem de sağlık dolu saatler geçirebilirsiniz.

365 Gün Tatil

Royal Life içerisindeki bay ve bayanlara özel ayrı saunalarda formunuzu korurken bir yandan da günlük yaşamın stresinden biraz olsun uzaklaşıp, vücudunuzu toksinlerden ve ölü hücrelerden arındırabilirsiniz.

12 Ay Havuz Keyfi

Royal Life’ın açık havuz atmosferini aratmayan “kapalı havuzu” ile 4 mevsim suyun tadını çıkararak sağlıklı saatler geçirebilirsiniz.

Giyinme Odası

Ebeveyn yatak odasının yanında 6m²’lik özel giyinme odası ile kıyafetlerinize ve size giyinmek için özel bir alan ayırdık.

Vestiyer ve Kiler

Royal Life’taki evinize girişte vestiyerinizin hemen arkasında evinizin tüm araç gereçlerinizi saklayabileceğiniz özel bir kileriniz mevcut.

Çamaşır Odası

Royal Life’ta banyonuzun yanında bulunan çamaşır odası; çamaşır makinanız, kurutma makinanız ve kirli çamaşırlarınızı saklayarak evinizin her zaman düzenli görünmesini sağlıyor.

Klima, Kombi ve Ankastre Seti

Mutfağınızda bireysel kombi ve 3’lü ankastre seti sizin için özenle seçip hazırladık. Salonda kullanacağınız klima için hazırladığımız altyapı ile hayatınızı kolaylaştırıyoruz.